درباره تی وی بتا بیشتر بدانیم

سایت تی وی بتا بستر کسب درآمد از دو روش را برای کاربران گرامی فراهم کرده است تا بتوانند ضمن فعالیت در بستر اینترنت و انتشار ویدیو کسب درآمد نا محدود و مادام الهمر داشته باشند . هر یک از این دو روش بر اساس نوع فعالیت برای کاربران مختلف مناسب هستند و امکان کسب درآمد از هر دو روش به صورت هم زمان در یک اکانت وجود ندارند . برای کسب درآمد در تی وی بتا هیچ هزینه ای لازم نیست . روش های کسب درآمد به شرح زیل است :

با بارگذاری ویدیوهای خود در تی وی بتا و بازدید آنها کسب درآمد کنید!

ویدیوهایی که در کامپیوتر و یا موبایل شما است و خود تولید کردید ،و یا هر ویدیویی که در سراسر اینترنت میباشد بسیار ارزشمند هستند و می‌توانند به منبع درآمد شما تبدیل شوند! برای شروع فقط کافیست در تی وی بتا ثبت نام کنید و مجموعه ها و کانال های خود را بسازید. ویدیو مورد نظرتان را از دستگاه خود و یا سراسر اینترنت به سایت دی وی بتا منتقل کنید. لینک ویدیو را در شبکه های اجتماعی و یا در به صورت embed شده و یا لینک در سایت خود قرار دهید و از بازدید فیلم هایس خود کسب درآمد کنید همچنین سرچ در گوگل بازدید هایی را بر روی ویدیو شما می فرستد که به کسب درآمد شما کمک می کند شرایط دریافت درآمد از بازدید ها به شرح زیر است :

تی وی بتا در چه زمینه هایی آموزش می دهد؟

در مرحله فعلی آموزش های تی وی بتا محدود به دانش نویسندگان است. این آموزش ها احتمال شامل زبان های خارجی، علوم مهندسی و موسیقی خواهد بود. در آینده نه چندان دور و با جذب افراد فعال خواهیم توانست مرزها و محدودیت های فعلی را از بین برده و آموزش را به تمام علوم گسترش دهیم. توجه داشته باشید که تی وی بتا یک وبسایت با نویسندگان محدود و متخصص است و گرچه استفاده از مطالب آن برای عموم آزاد است اما امکان نوشتن مطلب در آن برای همه وجود ندارد.

توجه کربرانی که می خواهد از این روش کسب درآمد کنند می بایست درخواست خود را از داخل پروفایل شان در سایت ارسال کنند.

 • ویدیو های شما باید بالای 60 ثانیه باشند تا شامل کسب درآمد شود.
 • به ازای هر بازدید موفقی که از ویدیو شما صورت گیرد و در صورتی که قبل از آگهی تبلیغاتی پخش شود، مبلغ “50” ریال به حساب کاربری شما اضافه خواهد شد.
 • بازدید موفق، به نمایشی گفته میشود که حداقل 6 ثانیه از آگهی تبلیغاتی قبل ویدیو دیده شود و حداقل 30 ثانیه از ویدیو شما نمایش داده شود.
 • حداقل مبلغ برای ارسال درخواست واریز “100 هزار تومان” میباشد.
 • درآمد شما محدود به زمانی خاصی نیست و میتوانید برای همیشه از ویدیو های خود درآمد داشته باشید.

تولید محوا یکتا و قیمت گزاری آن

در این روش کسب درآمد شما می توانید ازتولید ویدیو آموزشی ویا هر محصول ویدیو که از نظر حق مالکیت معنوی برای شخص دیگری نباشد و یا بصورت مستقیم متعلق به خود شما باشد را بارگزی کنید و سپس قیمت گزاری کرده و انتشار دهید هر فردی برای خرید این محصول میباست قبل از دیدن محصول مبلغ قیمت گزاری را پرداخت نماید ( مجموعه های فروشی یک ویدیو تنها هم می بایست در یک مجموعه به فروش برسد) . فیلم های آموزشی و یا فیلم های خاص خبری و یا هر اثر ویدیو دیگر که یکتا و جزاب باشد مناسب این نوع کسب درآمد است . شما می توانید بعد از انتشسار اینک فروش م حصول خود را در شبکه های اجتماعی ویا رسانه های دیگر تبلیغ کنید . شرایط کسب درآمد در این نوع به شرح زیر است :

 • هر مجموعه می بایست شامل یک ویدیو ی معرفی مجانی وحد اعقل 60 باشد تا کربر از محتوای محصول خریداری شده مطلع شود
 • هر خرید بعد از پرداخت به صاحب اثر اطلاع داده میشود و 80% مبلغ خرید به حساب صاجب اثر در سایت منظور می شود.
 • چنانچه محتوا با تبلیغ متن ها ویا فیلم معرفی مطابقت تداشته باشد مبالغ به خریدار بازگردانده می شود.
 • حداقل مبلغ برای ارسال درخواست واریز “100 هزار تومان” میباشد
 • درآمد شما محدود به زمانی خاصی نیست و میتوانید برای همیشه از ویدیو های خود درآمد داشته باشید.

توجه تمامی مسئولیت مربوط به حق نشر و موارد قانونی اثر به مالک اثر باز می گردد.

همکاری با ما

سایت تی وی بتا بستری برای ارائه ویدیو های آموزشی شما می باشد.و این سایت برای ویدیوهای رایگان هیچ مبلغی را از ارائه دهنده دریافت نخواهد کرد و همواره بازاریابی را بر روی ویدیو انجام خواهد داد. اگر ویدیو برای فروش باشد و به ‌صورت انحصاری در تی وی بتا قرار داده شود،85% از فروش به تولیدکننده تقدیم می‌گردد. برای ویدیو هایی که خارج از تی وی بتا نیز به صورت آنلاین منتشر شود، 70% از فروش به تولیدکننده تقدیم خواهد شد.

همچنین ارزش گذاری ویدیو ها کاملا در اختیار تولیدکننده آن می باشد و سایت تی وی بتا دخل و تصرفی بر قیمتها نمی کند . در پنل کاربری لیست کاملی از فروش، درآمد، میزان بازخورد در اختیار شما قرار می‌گیرد تا در تولید آموزش‌های بهتر به شما کمک کند. در صورتی که مبلغ حساب شما بیشتر از ۱۰۰ هزارتومان باشد، در هر زمانی که مایل بودید می‌توانید درخواست تسویه حساب خودتان را بدهید. تی وی بتا در روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته به درخواستهای تسویه رسیدگی کرده و مبلغ مورد درخواست به حساب اساتید واریز خواهد شد.

استاندارد ها

 • اندازه تصویر در ویدئوی آموزشی باید به گونه‌ای باشد که کاربر بتواند به راحتی جزئیات تصویر را مشاهده و آموزش را دنبال کند. پشنهاد تی وی بتا(1280×720)HD است.
 • ترجیحا از بزرگنمایی تصاویر بی‌کیفیت خودداری کنید چراکه تصویر را پیکسلی نشان داده و تجربهٔ مناسبی را برای کاربران ایجاد نمی‌کند.
 • تی وی بتا محتوای آموزشی را به نام خود شما منتشر می‌کند. بنابراین نیازی نیست درون محتوای ویدئویی تبلیغات کنید، یا چهرهٔ خودتان را در فیلم قرار بدهید یا زیرنویس و واترمارک در آموزش بگذارید. البته این به معنای آن نیست که نیازی به معرفی خودتان نیست.
 • صدای رسا و با کیفیت یکی از مهمترین ویژگی‌های ویدئوهای آموزشی است. کاربران دوست دارند صدایی که می‌شنوند بدون نویز باشد و نسبت به صدای بی‌کیفیت واکنش منفی نشان می‌دهند. برای صدای خوب، الزاما نیازی به میکروفون گران‌قیمت ندارید. بلکه برای مطمئن شدن از کیفیت صدا، حتما قبل از ضبط با سیستم‌ها، تنظیمات و میکروفون‌های مختلف صدای خود را تست کنید.
 • در آموزش های خودتون از موسیقی استفاده نکنید. در صورت استفاده از موزیک حتما به این نکته توجه کنید که صدای موزیک مانع شنیده شدن صدای شما نشود و همچنین موزیک انتخابی متناسب با موضوع و شیوهٔ ارائهٔ شما باشد.
 • لطفا قبل از ضبط حتما چندین بار تمرین کنید تا مطالب را بتوانید به خوبی و بدون تپق زدن انتقال بدهید، چرا که کاربران دوست دارند مدرس کاملا به مبحث مسلط باشد. وقتی تولیدکننده برای به خاطر آوردن چیزی فکر کند، کاربر این موضوع را به حساب عدم تسلط کافی برای انتقال محتوا می‌گذارد.
 • یکی از مهمترین وجوه تمایز تولیدکنندگان، بیان خوب و انتقال مناسب محتوا به کاربران است. تولیدکنندگان باید به موضوع آموزشی خود تسلط داشته باشند و بتوانند به راحتی آن را به کاربران خود منتقل کنند. تلفظ صحیح کلمات فارسی و انگلیسی نیز در بیان تاثیر مستقیم داشته و در انتقال مناسب و صحیح محتوا به کاربران نقش مهمی دارد.
 • برای اینکه کاربران بیشتر با شما و محتوای ارتباط برقرار کنند، بهتر است که با انرژی صحبت کنید.
 • یکی از ویژگی‌های مهم ویدئوهای آموزشی، مسئله ضرباهنگ یا بی‌وقفه بودن(Non-Stop) انتقال اطلاعات است، بنابراین بهتر است برای رضایت کاربران از اتلاف زمان آنها خودداری کنید. به عنوان مثال اتلاف زمان برای پیدا کردن عکس و نوشته. شما می‌توانید قبل از ضبط، فایل‌های مورد نیاز آموزش را در یک فولدر نگهداری کنید تا در صورت نیاز به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید
 • کاربران ویدئوهای کوتاه و گام‌به‌گام را راحت‌تر دنبال می‌کنند. بنابراین جهت انتقال بهتر مفاهیم و یادگیری بهتر کاربران، توصیه می‌شود دوره آموزشی خود را به انتخاب خودتان، به بخش‌های کوچک چند دقیقه‌ای تقسیم کنید. بهترین زمان برای هر ویدیو کمتر از ۷ دقیقه است، مگر آنکه مبحث در این زمان نگنجد. اگر ویدیوی شما بلندتر از این زمان شد سعی کنید ضرباهنگ آن را حفظ کنید تا کسل‌کننده نشود و حواس یادگیرنده پرت نشود. ویدئوهای کوتاه، تأثیر زیادی در سهولت یادگیری و حفظ توجه و تمرکز کاربر دارد و مسیر آموزش را به روشنی برای کاربران مشخص می‌کند.
 • فایدهٔ دیگر تقسیم آموزش به ویدئوهای کوتاه این است که باعث می‌شود موضوعات در ویدئوهای مجزا قرار بگیرد و به کاربران کمک می‌کند که راحت‌تر موضوعی که دنبالش هستند را پیدا کنند. این کار یادگیری کاربر را راحت‌تر می‌کند

قوانین و مقررات

تی وی بتا هیچ‌گونه تغییری در محتوای دوره مانند ویدیو، صدا و کیفیت نخواهد داد و فایل آموزشی داخل سایت بارگزاری می‌شود.

تی وی بتا تنها اقدام به انتشار محتوایی می‌کند که به شکل کامل با قوانین تی وی بتا منطبق باشد.

مسئولیت هرگونه رفع اشکال در تولید و محتوای ویدیو بر عهده تولید کننده است.

آیا ما هم میتوانیم به تی وی بتا کمک کنیم؟

هر اجتماع نیازمند وجود قوانین و مقررات مدون ومشخصی می باشد که براساس آن حدود و ثغور مسئولیت ها و اختیارات اشخاص حاضر در آن جامعه باید تعیین گردد. این قوانین باعث می شود تا در هنگام بروز هرگونه اختلاف با رجوع به آن حوزه تخلفات احتمالی و مسئولیت افراد مشخص گردد. جوامع مجازی اعم شبکه های اجتماعی و … نیز از این قاعده مستثنی نمی باشند. قواعد و قوانین زیر نیز مربوط به شرایط عضویت و بهره برداری از سایت تی وی بتا می باشد که عضویت در سایت به معنی اطلاع کامل از متن و شرایط آن می باشد. این قوانین در قالب توافقنامه زیر ارائه گردیده است:

توافقنامه

متن حاضر متعلق به سایت تی وی بتا می باشد و علاوه بر مفاد زیر بعنوان یک سایت ایرانی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران نیز بر آن حاکم است.

الف: شرایط عضویت

عضویت در سایت تی وی بتا تابع شرایط خاص نمی باشد ولیکن از آنجائیکه مدیریت سایت تی وی بتا تمامی تلاش خود را جهت فراهم سازی محیطی سالم، پر نشاط و پرمحتوا جهت ارتقاء خلاقیت فردی و اجتماعی نموده ، پایبندی به این آرمان را شرط عضویت خود در سایت قرار داده است و از داوطلبان عضویت انتظار دارد تا در صورت قبول این اصول به عضویت سایت درآیند.

اطلاعات خصوصی

اطلاعات خصوصی افراد نزد سایت تی وی بتا محفوظ می باشد. اطلاعات شما در اختیار هیچ شخص یا سازمانی قرار نخواهد گرفت.

شرایط استفاده

اعضاء مجاز به انتشار اطلاعات محرمانه مملکتی، اطلاعات محرمانه اشخاص ثالث، مطالب نفرت آمیز، ….، غیر اخلاقی و غیر قانونی در نگارش های خود نمی باشند. تی وی بتا خود را مجــاز بــه کنتــرل مطالبی که در برروی سایت قرار می گیرد می داند ولی خود را ملزم به این امر نمی داند. مسئولیت کامل مطالب قرار داده شده بر عهده صاحب آن نگارش (عضو مربوطه) خواهد بود. تی وی بتا می تواند هر قسمتی از این توافقنامه را در هر موقع تغییر دهد. متن توافقنامه همواره برروی سایت قابل ملاحظه بوده و در صورتیکه در هر زمان با این قرارداد مخالفت داشته باشید می توانید از عضویت این سایت انصراف دهید. در صورتیکه کلمه عبور خود را فراموش نمودید با استفاده از لینک “فراموشی کلمه عبور” می توانید آنرا دریافت کنید. در صورتیکه از مقررات سایت و مقررات جمهوری اسلامی ایران تخطی نمائید. مسئولین سایت می توانند بدون اخطار قبلی حساب کاربری شما را مسدود و عضویت شما را به حالت تعلیق در آورند.

حقوق مالکیت معنوی:

استفاده از مطالب قرار گرفته برروی سایت در جای دیگر مجاز نمی باشد. بخصوص اطلاعات شخصی افراد، عکس ها و مطالب مربوط به آنها. کلیه محتویات نرم افزاری و ابداعات و طرحهای تی وی بتا متعلق به این سایت بوده و کلیه حقوق آنها متعلق به این سایت است. تی وی بتا مجاز است به هر نحوی که بخواهد از مطالب قرار گرفته که قانوناً متعلق به شخص یا نشریه یا سازمان دیگری نباشد، استفاده نماید. (بعنوان مثال آنها را بصورت برگزیده در قسمت دیگری از سایت نمایش دهد). کاربران مجاز به انتشار هیچ مفهوم و محتوایی که به حقوق انحصاری و تجاری افراد و حق چاپ و نشر (Copy Right) و سایر حقوق دیگران تجاوز نمایند، نمی باشند. نظر به قانون حقوق مولفین و مصنفین عرضه غیر قانونی محصولات فرهنگی از جمله دانلود نمودن آموزش های صوتی و تصویری بدون مجوز ناشر در سایت ممنوع است. فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است: گام اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت گام دوم: پرداخت مبلغ معین ( یا اعمال کوپن تخفیف ) به‌صورت آنلاین توسط خریدار گام سوم: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌ صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر توسط سایت گام چهارم: ارسال کالا توسط سایت با پیک یا پست

تبصره ۱

چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، تی وی بتا حق دارد سفارش را باطل کند.

تبصره ۲

حق امتیاز کلیه کالاهای این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و کلیه کالاها دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد است و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

تذکرات مهم:

بکار بردن کلمات و یا تصاویر خلاف شئونات اخلاقی و مذهبی ممنوع می باشد. مطالب مستهجن، افترا آمیز، دشنام و خارج از اخلاق یا بی حرمتی به مقدسات فرهنگی و مذهبی در هیچ یک ازمطالب,نظرات و خبر خوان ها مجاز نمی باشد. بیان لطیفه هائی که منجر به اهانت به هم وطنان و یا اقشار خاص گردد و خلاف شئونات اخلاقی باشد مجاز نمی باشد. پیشنهاد و یا تشویق به هر نوع فعالیت غیر قانونی مجاز نمی باشد. تبلیغات در نمونه کارها و مطالب ارسالی ممنوع می باشد و مدیریت بدون اطلاع قبلی مجاز به حذف آن می باشد . قراردادن لینک به سایتهای غیر قانونی و غیر اخلاقی و مبتذل و همچنین سایتهائی که به اشکال مختلف روابط و رفتارهای فرهنگی و اخلاقی و عرفی و قانونی جامعه را پایمال نماید مجاز نمی باشد. جعل هویت اشخاص حقیقی و یا حقوقی اعم از شرکتها، نهادها و سازمانها و نسبت دادن بیانات و سخنان دروغین به ایشان مجاز نمی باشد. قوانین و مقررات سایت تی وی بتا طبق توافقنامه بالا اعلام گردید و پیشاپیش از همکاری تمام اعضای عزیز نهایت قدردانی را داریم .