برای مشاهده و دانلود سریال ستایش فصل مورد نظر را انتخاب کنید

 


تمامی قسمت های سریال پر طرفدار ستایش 3 با بروز رسانی روزانه
خلاصه داستان:
برادر زاده انیس همسر خود و انیس را که همان پسر بزرگ حشمت فردوس است به قتل میرساند
و تمام امول حشمت را از او گرفتند
حشمت در حال تلاش است تا هم بتواند اموال خود را پس بگیرد و هم خودش دوباره شروع به کار کند
ادامه داستان در حال پخش است ...


تمامی قسمت های سریال پر طرفدار ستایش 2 با بروز رسانی روزانه
خلاصه داستان: در ستایش 2 فرزندان ستایش یعنی محمد و نازگل بزرگ شدند، محمد در یک ماهی فروشی کار میکرد و برای یکی از مشتریان خود ماهی میبرد که به صورت اتفاقی آن شخص حشمت فردوس است
اما هیچ کدام این قضیه را نمیدانند.
پس از گذشت مدتی که محمد در کنار حشمت فردوس مشغول به کار شده بود ، ستایش برای ازدواج دخترش نازگل رفت پیش حشمت فردوس تا از حشمت فردوس اجازه ازدواج نازگل را بگیرد
که در آنجا متوجه شد پسرش محمد پیش حشمت فردوس کار میکند و حشمت فهمید که محمد نوه او و محمد هم فهمید که حشمت پدر بزرگ اوست.
پسر بزرگ حشمت فردوس (همسر انیس) با خانوم دیگری وارد رابطه شده و با او ازدواج میکند
این دختر برادر زاده انیس است و به قصد اموال حشمت فردوس با پسرش ازدواج کرده ، انیس بر اثر یک اتفاق فلج میشود و دیگر نمیتواند صحبت کند
برادر زاده انیس هم پسر حشمت را فریب داده و تمام اموال را به نام خود میکند.


ستایش مجموعه‌ای تلویزیونی در سه فصل به کارگردانی سعید سلطانی و به قلم سعید مطلبی است و تولید فصل اول آن از سال ۱۳۸۸ شروع شده‌ بود.

به گفته کارگردان و بازیگران مجموعه، بانی و طراح این سریال ایرج قادری بوده‌ است.البته در ساخت این سریال از فیلم واکنش پنجم اثر تهمینه میلانی اقتباس های فراوانی شده است.

پخش سری اول این مجموعه از ۱۲ آذر ماه ۱۳۸۹ آغاز شد و در ۶ آبان ۱۳۹۰ به پایان رسید. پس از پخش ۲۶ قسمت از این مجموعه، پخش سری دوم این مجموعه از ۲۷ دی ۱۳۹۲ آغاز گردید و در ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ به پایان رسید و فصل سوم این سریال از ۲۲ شهریور ۱٣٩٨ به روی آنتن شبکه سوم سیما رفت

 

خلاصه داستان : ستایش 1 داستان دختر و پسری است به نام ستایش و طاهر که توسط برادر ستایش با هم آشنا شدند، برادر ستایش(محمد) هنگام خروج غیر قانونی از مرز کشته شد پس از آن ستایش و طاهر با هم ازدواج کردند.
پدر طاهر یعنی حشمت فردوس با این ازدواج مخالف بود و به همین خاطر طاهر رو از خونه بیرون انداخت و از اموال و دارایی های خود محروم کرد.
طاهر  و ستایش صاحب 2 فرزند به نام های محمد و نازگل شدند.
طاهر بر اثر یک سوء قصد توسط همسر برادرش یعنی انیس کشته شد و ستایش با فرزندان خود از دست حشمت فردوس فرار کرد و در این فرار نیز پدر خودرا از دست داد.

.