همکاری با تی وی بتا

سایت تی وی بتا بستر کسب درآمد از دو روش را برای کاربران گرامی فراهم کرده است تا بتوانند ضمن فعالیت در بستر اینترنت و انتشار ویدیو کسب درآمد نا محدود و مادام الهمر داشته باشند . هر یک از این دو روش بر اساس نوع فعالیت برای کاربران مختلف مناسب هستند و امکان کسب درآمد از هر دو روش به صورت هم زمان در یک اکانت وجود ندارند . برای کسب درآمد در تی وی بتا هیچ هزینه ای لازم نیست . روش های کسب درآمد به شرح زیل است :

با بارگذاری ویدیوهای خود در تی وی بتا و بازدید آنها کسب درآمد کنید!

ویدیوهایی که در کامپیوتر و یا موبایل شما است و خود تولید کردید ،و یا هر ویدیویی که در سراسر اینترنت میباشد بسیار ارزشمند هستند و می‌توانند به منبع درآمد شما تبدیل شوند! برای شروع فقط کافیست در تی وی بتا ثبت نام کنید و مجموعه ها و کانال های خود را بسازید. ویدیو مورد نظرتان را از دستگاه خود و یا سراسر اینترنت به سایت دی وی بتا منتقل کنید. لینک ویدیو را در شبکه های اجتماعی و یا در به صورت embed شده و یا لینک در سایت خود قرار دهید و از بازدید فیلم هایس خود کسب درآمد کنید همچنین سرچ در گوگل بازدید هایی را بر روی ویدیو شما می فرستد که به کسب درآمد شما کمک می کند شرایط دریافت درآمد از بازدید ها به شرح زیر است :

تی وی بتا در چه زمینه هایی آموزش می دهد؟

در مرحله فعلی آموزش های تی وی بتا محدود به دانش نویسندگان است. این آموزش ها احتمال شامل زبان های خارجی، علوم مهندسی و موسیقی خواهد بود. در آینده نه چندان دور و با جذب افراد فعال خواهیم توانست مرزها و محدودیت های فعلی را از بین برده و آموزش را به تمام علوم گسترش دهیم. توجه داشته باشید که تی وی بتا یک وبسایت با نویسندگان محدود و متخصص است و گرچه استفاده از مطالب آن برای عموم آزاد است اما امکان نوشتن مطلب در آن برای همه وجود ندارد.

* توجه کربرانی که می خواهد از این روش کسب درآمد کنند می بایست درخواست خود را از داخل پروفایل شان در سایت ارسال کنند.

  • ویدیو های شما باید بالای 60 ثانیه باشند تا شامل کسب درآمد شود.
  • به ازای هر بازدید موفقی که از ویدیو شما صورت گیرد و در صورتی که قبل از آگهی تبلیغاتی پخش شود، مبلغ “50” ریال به حساب کاربری شما اضافه خواهد شد.
  • بازدید موفق، به نمایشی گفته میشود که حداقل 6 ثانیه از آگهی تبلیغاتی قبل ویدیو دیده شود و حداقل 30 ثانیه از ویدیو شما نمایش داده شود.
  • حداقل مبلغ برای ارسال درخواست واریز “100 هزار تومان” میباشد.
  • درآمد شما محدود به زمانی خاصی نیست و میتوانید برای همیشه از ویدیو های خود درآمد داشته باشید.

تولید محوا یکتا و قیمت گزاری آن

در این روش کسب درآمد شما می توانید ازتولید ویدیو آموزشی ویا هر محصول ویدیو که از نظر حق مالکیت معنوی برای شخص دیگری نباشد و یا بصورت مستقیم متعلق به خود شما باشد را بارگزی کنید و سپس قیمت گزاری کرده و انتشار دهید هر فردی برای خرید این محصول میباست قبل از دیدن محصول مبلغ قیمت گزاری را پرداخت نماید ( مجموعه های فروشی یک ویدیو تنها هم می بایست در یک مجموعه به فروش برسد) . فیلم های آموزشی و یا فیلم های خاص خبری و یا هر اثر ویدیو دیگر که یکتا و جزاب باشد مناسب این نوع کسب درآمد است . شما می توانید بعد از انتشسار اینک فروش م حصول خود را در شبکه های اجتماعی ویا رسانه های دیگر تبلیغ کنید . شرایط کسب درآمد در این نوع به شرح زیر است :

  • هر مجموعه می بایست شامل یک ویدیو ی معرفی مجانی وحد اعقل 60 باشد تا کربر از محتوای محصول خریداری شده مطلع شود
  • هر خرید بعد از پرداخت به صاحب اثر اطلاع داده میشود و 80% مبلغ خرید به حساب صاجب اثر در سایت منظور می شود.
  • چنانچه محتوا با تبلیغ متن ها ویا فیلم معرفی مطابقت تداشته باشد مبالغ به خریدار بازگردانده می شود.
  • حداقل مبلغ برای ارسال درخواست واریز “100 هزار تومان” میباشد
  • درآمد شما محدود به زمانی خاصی نیست و میتوانید برای همیشه از ویدیو های خود درآمد داشته باشید.

توجه : تمامی مسئولیت مربوط به حق نشر و موارد قانونی اثر به مالک اثر باز می گردد.