درباره تی وی بتا

هدف تی وی بتا چیست؟

هدف تی وی بتا به طور خلاصه “گسترش دانش به زبان فارسی” است. گردانندگان این سایت برآنند تا با ایجاد یک محیط آموزشی منظم و موثر امکان گسترش علوم و فنون را برای فارسی زبانان ایجاد کنند. ما اعتقاد داریم هیچ چیز به اندازه دانش نمی تواند به انسان در راه افزایش کیفیت زندگی کمک کند و تی وی بتا به نوعی یک فعالیت عام المنفعه در جهت پیشرفت جامعه ایست که همه در آن زندگی می کنیم.

تی وی بتا در چه زمینه هایی آموزش می دهد؟

در مرحله فعلی آموزش های تی وی بتا محدود به دانش نویسندگان است. این آموزش ها احتمال شامل زبان های خارجی، علوم مهندسی و موسیقی خواهد بود. در آینده نه چندان دور و با جذب افراد فعال خواهیم توانست مرزها و محدودیت های فعلی را از بین برده و آموزش را به تمام علوم گسترش دهیم. توجه داشته باشید که تی وی بتا یک وبسایت با نویسندگان محدود و متخصص است و گرچه استفاده از مطالب آن برای عموم آزاد است اما امکان نوشتن مطلب در آن برای همه وجود ندارد.

آیا ما هم میتوانیم به تی وی بتا کمک کنیم؟

از طریق اطلاع رسانی برای این وبسایت شما بزرگترین کمک را به ما خواهید کرد. این اطلاع رسانی کمک می کند افراد بیشتری امکان استفاده از مطالب را داشته باشند و انگیزه ما برای گسترش سریع وبسایت را افزایش خواهد داد. این اطلاع رسانی می تواند شامل لینک کردن صفحات تی وی بتا در وبسایت شما، اشتراک گذاشتن آنها در شبکه های اجتماعی یا مطلع کردن دوستانتان از وجود این سایت باشد. همچنین در صورتی که نیاز به آموزش آنلاین در مورد موضوعی خاص را حس می کنید م ی توانید آن را به صورت یک ایده با ما در میان بگذارید. ما همیشه به دنبال ایده های نو هستیم.